POLİTİKALARIMIZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

OBAHAN Turizm Otelcilik ailesi olarak; turizm alanında nitelikli hizmet sunan bölgesinde bilinen, saygın ve söz sahibi bir işletme olabilmek için; Tüm faaliyetlerimizi belirlenen hedefler doğrultusunda, ilgili ulusal yasal zorunluluklar ve uluslararası gerekçeleri yerine getirmeyi, bu uğurda çalışanlarımızın düzenli olarak eğitilmesi ve geliştirilmesi ile kurmuş olduğumuz sistemin sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

MİSYONUMUZ

OBAHANOTEL konukseverliği ve Türk misafirperverliği ile İstanbul ve tarihi yarımada da yaşadığınız güzel anlarınıza ev sahipliği yapmak.

VİZYONUMUZ

Otelimiz şık, kaliteli, modern ve otantik tasarımlar ile uluslararası hizmet standartlarını birleştiren bir yönetimi vizyon olarak belirlemiştir.

SOSYAL SORUMLULUK POLİTİKAMIZ

Obahan Turizm Otelcilik ailesi olarak, tüm faaliyetlerimizde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi insana verdiğimiz değerin bir göstergesi olarak kabul ederiz. Faaliyetlerimizi sürdürürken mümkün olduğunca sosyal ve ekonomik etkilerimizin bölge halkı için faydalı olması, olumsuz etkilerimizin azaltılması veya yok edilmesi yolunda çalışmalar yapacağımızı taahhüt ederiz.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Obahan Turizm Otelcilik ailesi olarak, Etik değerlere, ticaret ahlakına bağlı ekip çalışmasının öneminin bilincinde ve ülke tanıtımındaki misyonunun farkında hızlı ve disiplinli çalışmasından ödün vermeden müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan bir çalışma anlayışına sahibiz.

ISG POLİTİKAMIZ

Obahan Turizm Otelcilik ailesi olarak, turizm sektöründe bölgesinde örnek kuruluşlarından biri olmak hedefinden yola çıkarak tüm çalışanlarımızla;

Olası İş kazalarına kazalarını, meslek hastalıklarını ve zararlı çevresel etkileri kaynağında önlemeyi, tesisimizde iş kazası ve meslek hastalığı doğurabilecek emniyetsiz durum ve hareketleri ve olası kaza risklerini, etkin bir risk değerlendirmesi yaparak önceden tespit etmeyi ve ortadan kaldırmayı İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatlarına, yasalarına, hizmet verdiğimiz ilgili tarafların İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili taleplerine uymayı taahhüt ederiz.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Obahan Turizm Otelcilik ailesi olarak; gelecek kuşaklara yaşanabilir bir çevre bırakmak amacıyla;
Ham madde, enerji ve doğal kaynakları verimli bir şekilde kullanarak israfı azaltmak,
Atıklarımızı kaynağında ayırarak mümkün olduğunca geri dönüşüm, geri kazanım veya bertaraf sağlamak,
Yaptığımız çalışmalarımızın sonuçlarını nitel ve nicel olarak kontrol etmeyi ve sürekli iyileştirmeyi sağlamak,
Yatırım kararları alınırken, yerel üreticileri ve yerel istihdamı desteklemek, misafir odaklı çevresel şartlar dikkate alınarak bunların çevreye olabilecek etkileri konusunda tedbirli ve dikkatli davranmak,
Çalışanlarımızın, misafirlerimizin ve paydaşlarımızın çevre bilincini yükseltmek ve teşvik etmeyi sağlayarak en önemli olan farkındalık yaratmayı sağlarken ulusal yasal zorunluluklar ve uluslararası gerekçeleri yerine getirmeyi taahhüt ediyoruz.